INFORMACIJA

NIKE MOTERŲ BĖGIMO TAISYKLĖS

I. BENDROJI DALIS

NIKE atstovai Lietuvoje UAB „Sporto dvasia“ ir VšĮ „Tarptautinis maratonas“ 2015 m. rugpjūčio 27 d. rengia ketvirtjį NIKE MOTERŲ BĖGIMO renginį.

II. TIKSLAI IR UŽDAVINIAI

 1. Populiarinti bėgimo kultūrą Lietuvoje, skatinti domėjimąsi bėgimu.
 2. Gausinti masinių renginių kiekį Vilniaus mieste. Didinti miesto gyventojų aktyvumą.
 3. Reklamuoti ir skatinti bėgimą kaip sveiką gyvenimo būdą, ypatingai moterų tarpe.

III. NUOTOLIAI

 1. NIKE MOTERŲ BĖGIMO metu dalyvės turės įveikti 5 km distanciją, kurioje laukai daug muzikos ir kitų staigmenų.

IV. VARŽYBŲ VIETA IR LAIKAS

 1. NIKE MOTERŲ BĖGIMO vyks Vilniaus centre 2016 m. rugpjūčio 27 d. nuo 19:00 iki 22:30 val. Startas – 21:00 val.

V. LAIKO LIMITAS

 1. 5 km distancija – 45 min.

VI. DALYVIAI

 1. Varžybose gali dalyvauti visos merginos bei moterys, užpildžiusios dalyvio kortelę ir pasitikrinusios sveikatą bei tai patvirtinusios registracijos metu. Visos dalyvės renginyje dalyvauja laisva valia, niekieno neverčiamos ir prisiima visą su dalyvavimu susijusią (tame tarpe su įvairiais sveikatos sutrikimais ir pan.) riziką bei įsipareigoja dėl to nereikšti bėgimo organizatoriams jokių pretenzijų. Dalyvės, atsiimdamos numerį, privalo turėti asmens dokumentą.
 2. Kiekviena dalyvė registracija savaime sutinka, kad renginio organizatoriai visas renginio metu padarytas nuotraukas bei filmuotą medžiagą gali laisvai ir be atskiro sutikimo naudoti rinkodaros tikslais.
 3. Už nepilnamečius atsako jų tėvai, globėjai arba treneris.

VII. SPECIALIOS SĄLYGOS IR APRIBOJIMAI

 1. Registruotis į bet kurią rungtį galima tik savo vardu. Savo numerį perduoti kitam dalyviui draudžiama. Tokiu atveju dalyviai bus diskvalifikuojami, o rezultatai į varžybų protokolą neįtraukiami.
 2. Jei užsiregistravusi dalyvė nori keisti rungtį į trumpesnę ar ilgesnę, atnaujinti arba keisti savo registracijos duomenis ar perleisti dalyvavimą kitam asmeniui, ji turi sumokėti rungties arba informacijos keitimo mokestį – 5 EUR. Norint keisti rungtį į ilgesnę – reikia primokėti startinio mokesčio skirtumą pagal mokėjimo dienos galiojantį rungties startinį mokestį.
 3. Kiekviena dalyvė varžybose privalo vilkėti specialius renginio marškinėlius ir turėti ant marškinėlių tvarkingai pritvirtintą numerį su laiko skaičiavimo mikroschema. Numeris turi būti ant marškinėlių priekio (krūtinės), aiškiai matomoje vietoje.
 4. Renginio metu trasoje bėgti be ant marškinėlių pritvirtinto dalyvės numerio yra griežtai draudžiama.
 5. Dalyvėms bei jas palaikantiems asmenims griežtai draudžiama naudoti bet kokias transporto priemones, pvz.: dviračius, riedučius, riedlentes, ir kitas ratuotas transporto priemones. Dalyvės, pažeidusios šį nuostatų punktą, bus diskvalifikuojamos.
 6. Dalyvėms varžybų metu draudžiama naudotis bet kokia asmenine palyda. Pažeidusios šią taisyklę dalyvės bus diskvalifikuojamos.
 7. Renginio metu draudžiama trasoje vedžioti bet kokius gyvūnus.
 8. Varžybų dalyvėms nors kiek nukrypti nuo renginio trasos (be teisėjo leidimo) yra draudžiama. Dalyvės, pažeidusio šią taisyklę, bus diskvalifikuojamos.
 9. Bet kokios dalyvių pretenzijos turi būti pateiktos raštu varžybų vyr. teisėjui ne vėliau kaip per 30 minučių po varžybų pabaigos.

VIII. SPECIALŪS PUNKTAI TRASOJE IR FINIŠO ZONOJE

 1. Bėgimo trasoje bus įrengta vandens stotelė, specialūs muzikos punktai ir kitos staigmenos. FINIŠO zonoje vandens stotele, įvairios partnerių zonos.

IX. BĖGIMO APDOVANOJIMAI

 1. Bėgimo nugalėtojoms ir prizininkėms bus įteikti atminimo prizai.
 2. Visos dalyvės turės galimybę atsispausdinti dalyvio diplomą. Dalyvausiančios su laiko matavimo mikroschema (antroje dalyvio numerio pusėje) savo diplome matys ir distancijoje sugaištą laiką.
 3.  Visiems sėkmingai finišavusiems dalyviams bus įteikti atminimo medaliai.

X. DALYVIO STARTINIS MOKESTIS

 1. Dalyvių startinis mokestis:

iki liepos 31 d. – 15 Eur

nuo rugpjūčio 1 d. – 17 Eur

rugpjūčio 27 d. – 20 Eur

 1. Dalyvio startinis mokestis negrąžinamas ir neperleidžiamas kitam dalyviui.

XI. DALYVIŲ REGISTRAVIMAS IR NUMERIŲ IŠDAVIMAS

 1. Visos dalyvės gali registruotis interneto puslapyje www.sheruns.lt iki rugpjūčio 27 dienos, 18:00 val.. Rugpjūčio 27 dieną registracija bus vykdoma renginio vietoje nuo 18.00 val. iki 20.30 val., organizatorių palapinėje.
 2. 3000 užsiregistravusių dalyvių gauna specialius renginio NIKE bėgimo marškinėlius, kuriuos turi vikėti renginio metu. Dalyvei priskiriamas tas bėgimo marškinėlių dydis, kurį ji nurodė registracijos metu. Keitimai negalimi. Pasibaigus dalyvės nurodyto dydžio marškinėliams, dalyviui bus priskiriamas kitas esamas dydis.
 3. 2016 m. rugpjūčio 24–27 dienomis nuo 10.00 iki 20.00 val. renginio inforacijos centre, Rotušės aikštėje bus galima pasiimti visą dalyvės paketą. Apie numerių atsiėmimą likus savaitei iki bėgimo kiekvieną dalyvę informuosime el. paštu ir SMS žinute.
 4. Nepilnamečiai dalyviai numerių atsiėmimo metu turės pateikti atspausdintą ir pasirašytą tėvų sutikimą.
 5. Atsiimant dalyvio numerį už kitą asmenį būtina parodyti dalyvio, už kurį atsiimama, asmens dokumentą arba jo kopiją.
 6. Dalyvė tinkamai užpildžiusi registracijos formą ir sumokėjusi starto mokestį, įtraukiama į starto protokolą.

XII. VARŽYBŲ TRASA

Renginio trasa nusidrieks Vilniaus senamiesčio bei Užupio gatvėmis. Trasa bus paskelbta renginio informacijoje.

XIII. PASLAUGOS DALYVIAMS

 1. Renginio dieną dalyviai savo daiktus galės palikti saugykloje renginio vietoje. Daiktai turi būti sudėti į užsegamą ar užrišamą sportinį krepšį.
 2. Renginio dalyvių susirinkimo vietose veiks biotualetai.